International 11:Metre One Design Class Association

- Australia -Austria - Belgium - Denmark - Germany - France - Hungary - Italy - Netherlands - Norway - Sweden - Switzerland

   Båtregister. Teampresentasjon ved å klikke på seilnummer.

   Send info og bilde av din båt til webamaster

Seilnummer/Forening  Båtnavn Navn Etternavn E-mail
NOR-103 Freerider Båtens e-post 11m@l.olafsen.org
NOR-8935 Lars Olafsen larso@genuity.no
Alf Lynegaard
Ami Thomasgaard amit@ifi.uio.no
Arne Høstmark ahostmar@online.no

  NOR-105 Thinway Knut Fonneløp Storhaug
Arendal

  NOR-106 Thule Lars Grøteide lag@nfk.no
NOR-8557
Bodø

  NOR-107 Oss maritime Øivind E. Hermansen
NOR-9255
KNS

NOR-117 11:gris Frode heggedal Larsen frode.larsen@schjodt.no
Ingar Kanestrøm
Inge Naas
KNS Kristian Ekrhiem

  NOR-119 tack Dag-Olav Nikolaysen anne.moe@norgesgruppen.no
Kristian Fæste kristian.faste@sogstikollen.com
Drøbak Hans Kristian Knudsen haknudse@hotmail.com

  NOR-120 NN Peder Mittet pmittet@volvocars.com

  NOR-121 NN Pål Alexander Abrahamsen paal@eiendomsformidling.no

NOR-123 Relax... Ketil Delbekk ketil.delbekk@logikkpartner.no
Drøbak Chris Jelsness Chris.jelsness@logikkpartner.no
Eirik Martin em@alarmbrann.no

  NOR-127 Il Conto Gigante Morten Kjellås mortenkjellaas@yahoo.no
KNS Anni Haag annihaag@yahoo.com
Vegar Pettersen vegar.pettersen@agresso.no
Stefan Winberg
Jesper Gisholt jesper.gisholt@Storebrand.no

  NOR-151 Accenture Thomas Weeden thomas.weeden@otrum.com
NOR-8464 Sebastian Falk sebastian.falch@nike.com

  NOR-152 D'one Rune Pedersen gdrobak@online.no
NOR-8185
Drøbak

  NOR-153 Piece of cake Kåre Føyen kaa-f@online.no
NOR-9918 Axel Brun axelbrun@online.no
Drøbak Lars Sønsterud lars@sonsterud.com
Cato Hjelm catfredr@online.no
Jan Hammarstrøm jan.hammarstrom@bama.no

NOR-155 Tidligere DNV II Risøy Folkehøyskole post@risoy.fhs.no
  NOR-8184
Risør

  NOR-156 Realkapitalutvikling Torgeir Pedersen ptorgeir@hotmail.com
NOR 8212
  Asker        

  NOR-157 Ugly Hans Martin Sand hans-martin.sand@mossww.com
Pål Kristoffersen Paal.Christoffersen@no.compuware.com
KNS Jacob Daas Jacob.daas@akerkvaerner.com
    Pål Brudevoll pål.brudevoll@akerkvaerner.com

NOR-158 Jalla Jalla Stian Briseid Stian.Briseid@pax.priv.no
NOR-8182 Geir Fodstad geir.fodstad@netant.no
KNS Pål Jonassen jonassen@trustee.no
Torstein Kloster kloster@colibria.com
Marius Orvin mforvin@broadpark.no

  NOR 159 ad undine Halvor Seiløe Smith halvor@doyle.no
NOR-8200 Eyvind Aker eyvindaker@hotmail.com
KNS/Drammen Christian Johnsrud Madsen chr.madsen@c2i.net
Henning Møller moellern@online.no
Otto A. Rustad otto@birdstep.com

NOR-160 point2point Anders G Larsson
Asker

  NOR-161 www.eriksenkran.no Morten J. Kolflaath kolfl@online.no
Drøbak 40+(+) Finn Eriksen finn@eriksenkran.no
Thore Vestby thvestby@online.no
Morten Engelien morten.engelien@gron-hansen.no

NOR-162 Edin Einar Edin edin@edin.no
NOR-9619
 

  NOR-164 Elektroidè Anders Kristiansen anders.kristiansen@logikkpartner.no
NOR-8222 Hugo Rye hugo_rye@hotmail.com
Drøbak Olaf Grinrød olaf@elektroide.no
Hans Christian Reff hans.christian.reff@moller.no

  NOR-165 L'Escalier Jon Rellsve jon@nettsoft.no
NOR-8232 Øyvind Hagen oyvind.hagen@netcom.no
Oslo

NOR-166 Askerexpressen John Tvedt john@aex.no
vfinstad@broadpark.no
jsteffenryengen@hotmail.com
KNS jtc@sector.no

  NOR-167 arWen Rasmus Fodstad rfodstad@hotmail.com
NOR-8248 Henrik Fodstad henrikfodstad@hotmail.com
Kristian Fodstad kristian.fodstad@meinich.no
Kristine Fisher Krissa_fischer@yahoo.no
Jacob Sletten jak-slet@online.no

NOR-168 Titonic Per Kristian Ervik per-kristian.ervik@hp.com
NOR-8228 Nils Petter Skaset nps@norgesinvestor.no
Amund Hamre amund.hamre@hp.com
Michelle E Almnes  michelle.almnes@gmail.com
Kjartan Fleten  kjartan.fleten@reinertsen.no

  NOR-173 AVAB-CAC Atle Lagset atle.lagset@avab-cac.no
NOR-8300 Petter Espeland petter.espeland@avab-cac.no
Drøbak Truls Berger truls.berger@avab-cac.no
Marius Berg marius.berg@acab-cac.no
Carsten Lome carsten.lome@avab-cac.no
Kristian Heder kristian.heder@avab-cac.no

  NOR-174 DNV I Seilergruppa  - Det Norske Veritas
Bærum Formann Peter Hoffmann peter.hoffmann@dnv.com
Nestformann Tuva K. Andersen tuva.andersen@dnv.com
Materialforvalter Stig Goplen stig.goplen@dnv.com
Kasserer Hege Bang hege.bang@dnv.com
Web ansvarlig Silje Brathagen silje.brathagen@dnv.com
Regattaansvarlig Morten Engnestangen morten.engnestangen@dnv.com
Styremedlem Anders Gustafson anders.gustafson.swerke@dnv.com

NOR-175 Olivia Arild Vikse arivikse@online.no

NOR-178 Goliath Espen Solli espsolli@online.no
NOR-8444 Henning Scheele hennings@sensewave.com
KNS Karin Rutherfurd karin@rutherfurd.no
Fredrik Tischbein fredrik.tischbein@cgey.com
Ole Aabel ole@aabel.no

  NOR-179 NN Åge Andersen aage.andersen@roche.com
Geir Grimsrud geir.grimsrud@mtc.no
Soon Seilforening

NOR-191 Glefs Nina Braaten nin-bra@online.no
NOR-9173 Erlend Munkeby erlend.munkeby@dnv.com
KNS Richard Guldbransen rigulbra@online.no
Eli Reinholdtsen eli_reinholdtsen@hotmail.com
Henning Olin henning_olin@hotmail.com
Vemund Haga vemund.haga@dmhuset.no
Rol Dyrnes rolf.dyrnes@netcom.no
Arne B. Krogen blankkro@online.no

NOR-243 Thore Hammarstrøm thore.hammarstrom@dnbnordic.com
Drøbak Ove Gjellestad ove.gjellestad@ergo.no
Leif Evensen leevense@online.no
Eirik Engen eirik.engen@no.abb.com

  NOR-303 Matchless Hans C. Holst hc.holst@hws.no
NOR 8564 Claus Landmark claus.landmark@son.no
KNS

NOR 313 f.fwd>> Sverre Steen Sverre.Steen@statkart.no
Oslo Seilforening

NOR-316 Horgans Knut F. Ramstad knrams@online.no
NOR-8918 Jon E. Dugestad jondugstad@c2i.net
KNS Arild Aarnseth arild@fornebu-tannlegesenter.no
Arno Berg arno@nortelmaskin.no
Peder Chr Svenkerud peder.svenkerud@c2i.net
Helge Haug helge@norman-co.no
Mikkel Røisland m.roisland@krogsveen.no

NOR-317 Anthon B Nilsen Iver S. Waalen isw@minilageret.as
  KNS/Asker Øystein Fredrik Thorup oystein.thorup@noreiendom.no
Hans Thomas Revhaug HTR@ld.dep.no
Thom B. Haaland thomhaaland@c2i.net
Erling Landsværk erling.landsvark@no.abb.com

NOR-318 NN Niels G. Stolt-Nielsen
NOR-9111 Terje Wang terje@granseil.no
KNS

NOR-9682 H 11 T Pål Andreassen paa@hjelcowi.no
  KNS Kai Lilleby kai@systemfabriken.no