Åpent Norgesmesterskap

Drøbaksund Seilforening

Races Discarded:

0

From 27.juni to 29. juni.

Number of Boats:

23

Points System:

Low Point

Boat Class:

11:Metre One Design

Extended Regatta Standings

           
  1   2   3   4
  Pos   Sail No/Captain   Race:   Pos/Pts   Club/Boat   Crewmembers  
           
  1   NOR-8212   Result:   1   2   4   2   1   Asker Seilforening Torgeir Pedersen Terje Sorteberg  
Points: 1 2 4 2
   
  NN 9 Team NN Dag Usterud Frode Johansen
           
  2   NOR-9111   Result:   3   3   3   5   2   Kongelig Norsk Seilforening Terje Wang Svein Sørensen  
Points: 3 3 3 5
   
  NNN 14 Team NNN Marius Nissen-Lie Pål Stiansen
           
  3   NOR-317   Result:   11   1   1   4   3   Asker Seilforening Erling Landsverk Øystein Thorup  
Points: 11 1 1 4
   
  Anthon B Nilsen 17 Anthon B Nilsen Iver Waalen Thom B. Haaand
           
  4   NOR-159   Result:   2   8   5   3   4   Kongelig Norsk Seilforening Halvor Smith Merethe Kierulf  
Points: 2 8 5 3
   
  ad undine 18 ad undine Eyvind Aker Christian Johnsrud Madsen
           
  5   NOR-8185   Result:   4   4   7   17   5   Drøbaksund Seilforening Rune Pedersen Vidar Gulbrandsen  
Points: 4 4 7 17
   
  D'One 32 D'One Truls Berger Lars Huseby
           
  6   NOR-127   Result:   7   10   8   8   6   Kongelig Norsk Seilforening Morten Kjellås Morten helgesen  
Points: 7 10 8 8
   
  Il Conto Gigante 33 Il Conto Gigante Anni Haag Erlend Munkeby
           
  7   NOR-161   Result:   DSQ   7   2   7   7   Drøbaksund Seilforening Finn Eriksen Morten Engelien  
Points: 24 7 2 7
   
  40+(+) 40 40+(+) Morten Kolflaath Espen Ege
           
  8   NOR-9255   Result:   6   BFD   6   6   8   Asker Seilforening Hans-Martin Sand Arne Dolven  
Points: 6 24 6 6
   
  Moss Maritime 42 Moss Maritime Stine-Mari Sørhaug Bjørn Nordstrand
           
  9   NOR-9173   Result:   5   5   12   22   9   Kongelig Norsk Seilforening Nina Braaten Jørgen Lie  
Points: 5 5 12 22
   
  Glefs 44 Glefs Birger Lie Kristian Fodstad
           
  10   NOR-119   Result:   10   12   14   9   10   Drøbaksund Seilforening Kristian Fæste Hans Kristian Knudsen  
Points: 10 12 14 9
   
  tack 45 tack Ole Jacob Sunde Einar Sunde
           
  11   NOR-10030   Result:   9   6   BFD   11   11   Drøbaksund Seilforening Rolf Busch Henrik Lien  
Points: 9 6 24 11
   
  Goliath 50 Goliath Klaus Lien Henning Scheele
           
  12   NOR-8222   Result:   DSQ   13   13   1   12   Drøbaksund Seilforening Jan hammarstrøm Leif Evensen  
Points: 24 13 13 1
   
  Cavatina II 51 Cavatina II Thore Hammarstrøm Ove Gjellestad
           
  13   NOR-8464   Result:   15   17   9   10   13   Sundby Sejlforening Rasmus Vaupel Are Stenberg  
Points: 15 17 9 10
   
  Accenture 51 Accenture Mads Peder Solem Asbjørn Floden
           
  14   NOR-8557   Result:   17   11   11   12   14   Drammens Seilforening Randi Sundstøl Cecilie Helgeland  
Points: 17 11 11 12
   
  Ciccolina 51 Ciccolina Lene Johansen Rolf E. Dyrnes
           
  15   NOR-8400   Result:   13   16   10   20   15   Kongelig Norsk Seilforening Pål Brudevoll Terje Mostue  
Points: 13 16 10 20
   
  Jotne Express 59 Jotne Express Jacob Daas Carols Sommevåg
           
  16   NOR-8228   Result:   14   15   15   15   16   Tønsberg Seilforening Anders Aleksander Wilhelmsen Pål Martin Vinghøg  
Points: 14 15 15 15
   
  Awec 59 Awec Marianne Amble Ola Brunvold
           
  17   NOR-8190   Result:   12   18   18   13   17   Kongelig Norsk Seilforening Bjarne Gilhuus-Moe Morten Tronsen  
Points: 12 18 18 13
   
  Big Ami 61 Big Ami Harald Brøndmo Christian Gilhuus-Moe
           
  18   NOR-313   Result:   8   9   DSQ   21   18   Kongelig Norsk Seilforening Svein I. Fiane Lars Jensen  
Points: 8 9 24 21
   
  f.fwd>> 62 f.fwd>> Bjørn Oscar Unander Ketil LaForce
           
  19   NOR-174   Result:   16   14   17   16   19   Oslo Seilforening Stig Goplen Arnstein Moen  
Points: 16 14 17 16
   
  DNV 1 63 DNV 1 Silje Brathagen Graeme Ripley
           
  20   NOR-9918   Result:   18   19   20   14   20   Lista Brettseilerklubb Kåre Føyen Lars Sønsterud  
Points: 18 19 20 14
   
  Piece of Cake 71 Piece of Cake Axel Brun Cato Hjelm
           
  21   NOR-8300   Result:   21   20   16   DNF   21   Drøbaksund Seilforening Atle Lagset Leif Jørgen Bjerke  
Points: 21 20 16 24
   
  AVAB-CAC 81 AVAB-CAC Marius Berg Anders Kristiansen
           
  22   NOR-175   Result:   19   BFD   19   19   22   Kongelig Norsk Seilforening Dag Olav Nicolaysen Lars Johnsen  
Points: 19 24 19 19
   
  Olivia 81   Simen Nordby Filip Sønsterud
           
  23   NOR-123   Result:   20   21   DNC   18   23   Kongelig Norsk Seilforening Thor Gunnar Andersen Geir Hansen  
Points: 20 21 24 18
   
  Otium 83 Otium Inge Paaulsen Pål Anders Lundeby
           

Victory 2.26

29/6/2003, 16:36:37

© Victory Software, 2002

Licensed to Drøbaksund Seilforening

YRC: +47 37 04 49 30 (phone/fax)